liikur nr.3

Re: liikur nr.3

PostitusPostitas veloElektrik » Teisipäev 11 Jaan 2011, 03:00

Mina Exot nii lähedalt näinud pole.

Muidu tundub tore masin, aga rattad on tibatillukesed. Arvestades siinsete teede olukorda, ei julge ma eriti ühegi mopeediga sõita, millel pole vähemalt 13" rattad, millised ka oma "autole" valisin, kuna suuremad olid defitsiit.

Elektrijalgratas on mul hetkel katki, aga see sõitis 10 Ah * 48V pakiga ligi 40 km maha (0.48 KWh / 40 km), nii et kui Exo energiakulu näitaja on see mis nad kirjutavad (1 KWh / 100 km) on see külg neil tõesti tasemel.
veloElektrik

Re: liikur nr.3

PostitusPostitas vootele » Teisipäev 11 Jaan 2011, 20:01

veloElektrik kirjutas:Mina Exot nii lähedalt näinud pole.

Muidu tundub tore masin, aga rattad on tibatillukesed. Arvestades siinsete teede olukorda, ei julge ma eriti ühegi mopeediga sõita, millel pole vähemalt 13" rattad, millised ka oma "autole" valisin, kuna suuremad olid defitsiit.

sõitsin siis Exo Neutrino-ga. Eemalt vaadates jube tilluke ratas, kuid peal istudes tundub palju suuremana. Sadula ja lenksu vahel on täpselt vajalik ruum, et ahistatud tunnet ei tekiks. Teiseks jäi meelde väga hea kiirendus, ning kuna tal on suht lühike telgede vahe ja kõrge raskuskese, siis juba üsna keskmise randmeväändega kippus esiratas üles kerkima.
Eks ma oma uue veermikuga üritan ka samasse liivakasti sihtida st. teha ratas kergemaks ja suurendada selle läbi läbisõitu laadimisega. Samas mu rattal tuleb ette 13'' ja taha 12'' rattamõõt. Ning veidi teistlaadne vedrustus.
3D CAD joonised, modelleerimine, prototüüpide valmistamine. vootele@biker.ee Soovid lehtmetallist laserlõigatud detaile, custom võresid vms? tel. 56950388
vootele

Eelmine

Mine Liikmete projektid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist