Pit bike

Re: Pit bike

PostitusPostitas vootele » Pühapäev 22 Aug 2010, 20:25

Osalesin elektri pitbikega 20. augustil Võru linna sünnipäeva raames toimunud võrride võidusõidul, kus oli eraldi klass "show". Vastasteks oli kaks druzba mootoriga aparaati.
Esimeses sõidus ei tundnud rada veel ja muutusin ühes libedamas kohas ahneks. Tulemuseks kukkumine ja katkine gaasikäepide. Nimelt hoidsin vist kukkudes käepidemest tugevalt kinni, igatahes mingitmoodi ma selle sisu pilbasteks väänasin. Gaas jäi põhja ja sedasi ma sellega edasi ka sõitsin - kurvides tagapidurit pruukides. Viimase ringi lõpusirgel lagunes miski lõplikult, sest vedu kadus üldse ära - finish tuli joostes. Sellest sõidust 2. koht.
Boksis sai proovitud igasugu asju, näiteks super attacki, lõpuks kombineerisin töötava käepideme pidurihoova juppidest (regen pidur lenksul). Sai ka akule värskendust antud.
Teises sõidus olin täis tahtmist druzbale koht kätte näidata (üllatavalt kiiresti liikus see). Üsna pea saingi talle järele ja ka mööda. Kusagil sõidu keskel samas tegin mingi lollaka vea, pidurdades end liialt kinni, ning druzbamees sai jälle mööda. Ülejäänd sõit oligi sisuliselt druzbamehe jälitamine, sain talle küll lähemale, aga mööda mitte. Jällegi 2. koht.
Kolmas sõit oli nn. superfinaal, kus võisid osaleda kõik (standard ja forsseeritud säärekad, 2-käigulised ning külgkorviga säärekad). Läksin ka mina, aga eelnenud sõit oli akule 1:0 teinud (gaas pidevalt põhjas), pidasin vastu u. 3 ringi ja tulin siis boksi. Voltmeeter hakkas kiirenduste peal juba 30V kanti vajuma, edasi punnitada polnud mõtet.

Kokkuvõttes oli väga tore päev, inimesed tundsid suurt huvi ja mitmed said elektrisõidukit ka ise proovida.
3D CAD joonised, modelleerimine, prototüüpide valmistamine. vootele@biker.ee Soovid lehtmetallist laserlõigatud detaile, custom võresid vms? tel. 56950388
vootele

PostitusPostitas vootele » Pühapäev 29 Aug 2010, 22:14

Sõitmas Järva-Jaanis:
Pilt
3D CAD joonised, modelleerimine, prototüüpide valmistamine. vootele@biker.ee Soovid lehtmetallist laserlõigatud detaile, custom võresid vms? tel. 56950388
vootele

PostitusPostitas Tagaveoline » Teisipäev 07 Sept 2010, 13:23

Võru võistluse jutu põhjal võib järeldada ,et igati vinge masina oled ehitanud. Arvestades ,et vooluallikaks on rasked pliiakud ja sa pakkusid konkurentsi kergetele sisepõlemismootoriga võrridele. Mis siis veel saaks kui sul oleks liitiumakud ? Siis vist võiks juba mootorratastega joonele panna.
Tagaveoline

Eelmine

Mine Liikmete projektid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist