Elektriline jalgratas - kit'id?

Re: Elektriline jalgratas - kit'id?

PostitusPostitas Teet » Neljapäev 17 Veebr 2011, 17:32

Hei rattahuvilised.

Esiteks jah me pole veel oma jalgratta kitti kodulehele välja pannud, plaanis on märtsis uudistoodet reklaamida aga foorumis ma võin eelinfot jagada ja esimesed õnnelikud saavad ratta kätte siis soovi korral. Kit'te on piiratud kogus selleks hooajaks! Kes hiljaks jääb, see ilma jääb, sest tellides lisandub kas kallis transpordi hind või 3 kuud ootamist ehk siis sügiseks ratas kohal, seega foorumiliikmetel selline eelisvõimalus ära osta, enne kui poe ukse taga saba :)

Manusesse ma panin aku ja mootori pildi.
P1010360.JPG
250W Mootor ja aku koos pakiraamiga.
P1010360.JPG (155.93 KB) Vaadatud 26098 korda

Vabandan kvaliteedi pärast, laos tegin seebikarbiga, varsti tellime ilusad pildid profilt.

Jalgrattakomplekt sisaldab:
250W mootor koos veljega 26x1.75 kasutatav kas esi või tagarattana. tagaratta juhuks kaasas ka käiguvahetus hammasrattad.
48V10Ah liitium ioonaku koos pakiraami, lukustuse ja laadijaga. Piisav 40km läbisõiduks (tehase andmed 50km, aga nii ideaaltingimusi reaalselt ei ole).
Led esituli.
Mootori juhtimine kas pedaalide või käsigaasi kaudu (võib valida kumba peale paneb, komplektis mõlemad lahendused).

Ühe komplekti hind koos käibemaksuga €590, garantii kaks aastat. Juhul kui soovite, et me jalgratta valmis ehitaks, siis lisandub rehvi hind +€45 komplekteerimistasu.

Üks komplekt on meil ka spetsiaalkomplekt, mis on 500W mootoriga.
Selle komplekti müüme ära €790
Ainulaadne võimalus saada ülivõimas elektriratas - neid komplekte on laos 1tk ja neid rohkem me ka ei telli. Mitte, et see kehv oleks, aga EU regulatsioonid näevad ette 250W maksimaalvõimsust ning see on USA versioon, kus ka võimsamad tänavatele lubatud. Ühe tõime prooviks, et USA turule pakkuda, aga Eestisse me neid rohkem ei too. Seega kes tahab Eesti võimsaimat elektriratast, see kiirustagu.

Ma panen ka FAQ ehk KKK samuti lõppu:
Miks teil hind nii kallis on, netis näe on nii odav?

ZEV Motors OÜ on alates loomisest keskendunud kvaliteetse hoolduse, garantii ning järelteenuse pakkumiseks oma toodetele. Netist võib saada parema hinna ja peavalu, meie juurde võib tulla alati kohale ja saab kiiresti probleemid lahendatud. Vajadusel teenindame kliente ka õhtuti ning nädalavahetustel.
Võin tuua näite netikaubandusest. Kui me Meelisega alustasime firmat, siis meil esimene projekt oli ZEV Seveni ehitus. Auto ehitusega alustasime 2007 sügisel, 2008 kevadeks oli auto põhimõtteliselt valmis. Tellisime netist curtise kontrolleri (webilehe nime ei hakka panema, aga see on suur site, mis äratas usaldust ning netis olid reviewd ka head, enamus usa elektriauto entusiaste tundusid ostvat sealt). Kontrolleri saime kätte märtsis, Meelis pani külge - täiesti surnud. Meil oli autonäitus ukse ees ja kuna kontroller oli surnud, siis ei sõitnud kahjuks meie auto. Peale näitust saatsime kontrolleri ümbervahetamisele mais ning siis ootasime uut kontrollerit, mille saime kätte 2009 alguses, seega 9 kuud peale kontrolleri garantiisse saatmist. Hea, et üldse saime, sest pidevalt tuli helistada ja uurida, et kus mu kontroller on, enne kui lõpuks oli väidetavalt Curtise tehase peainsener ise ära testinud meie kontrolleri, et see tõesti ei tööta.

Seega netist telli riideid või pudipadi, aga kui ikka tahad asja, mis töötaks ja millel oleks toimiv garantii, siis on parem ikkagi minna poodi.
Meie vähemalt enam netist kaupa ei telli.

Parimat,

Teet Randma
tegevjuht
Tel: 56 616 695
Email: teet@zev.ee
Teet
Site Admin

PostitusPostitas vootele » Reede 18 Veebr 2011, 14:14

Eesti võimsam elektri-jalgratas peaks ikkagi olema Gabrielil, 2500w
3D CAD joonised, modelleerimine, prototüüpide valmistamine. vootele@biker.ee Soovid lehtmetallist laserlõigatud detaile, custom võresid vms? tel. 56950388
vootele

PostitusPostitas vootele » Reede 18 Veebr 2011, 14:19

xmasta kirjutas:
vootele kirjutas:Mul on hetkel töös jalgratta jaoks mõeldud lahendus.

Isver vootele, mis tanki sa jälle teed, jalgratas peab olema, ilus normaalse välimusega ja asjad :D

Ei ole üldse tank.
Mootor on selline:
Pilt
Reduktor on mootorist paar senti suurema läbimõõduga ja u. 3cm paks ketas.
Pikemas plaanis on ka mingi ettekujutus rattast, mille külge need (2tk) läheb.
Full Suspension raam ning 20'' veljed nimelt.
3D CAD joonised, modelleerimine, prototüüpide valmistamine. vootele@biker.ee Soovid lehtmetallist laserlõigatud detaile, custom võresid vms? tel. 56950388
vootele

PostitusPostitas Teet » Reede 18 Veebr 2011, 15:58

Einoh Gabrieli ehitatud lahendust ei saa juba mitte kuidagi jalgrattaga segi ajada, see on selgelt mopeed - juhul kui läheb üle 45km/h (mida ilmselt läheb) siis isegi mootorratas. Mootorratta klassis meil on ka muidu masin olemas/tulemas - meil kodulehel olev roller on tellitav mootorrattana, läheb 75km/h välja ja võimsus 5kw.

Me siin proovime kodulehe märtsis ära uuendada, siis on palju uusi tooteid ning paljud vanad tooted võtame valikust maha.

Teet
Teet
Site Admin

PostitusPostitas vootele » Reede 18 Veebr 2011, 16:25

eiei ta tegi jalgratta ka. 2.5kw mudelimootor, rellaka reduktor ja ketiga ülekanne. Olen isegi sellega m6ned korrad s6itnud. Välimuselt on täiesti tavaline jalgratas
vootele

PostitusPostitas Teet » Esmaspäev 21 Veebr 2011, 12:23

Okei, siis päris kõige võimsam ei ole.
Teet
Site Admin

PostitusPostitas xmasta » Teisipäev 22 Veebr 2011, 02:36

Nii nii, mina saan siis 5 nädalat oodata kuni leedukas goldenmotorsi magicpie'd kätte saab, laos järgiolevates ei olnud 24" rear hubi, see on muidu 1000w'ne.
Vahepeal hakkas mr. Ping mulle ilusti customized 2 osalist õhukest akut tegema ja see peaks enne mootorit käes olema :)
http://www.upload.ee/image/1143870/akupakk4.jpg
sellised raami sisse ja teeb kolmnurga sisse ilusad metallkatted ilmastiku vastu kah.
48v10Ah, peaks olema hea for 40km+

nüüd peab rolleri kellelegi maha ärima..
xmasta

PostitusPostitas Tagaveoline » Teisipäev 26 Apr 2011, 09:40

Kas rummumootorit kuidagi eraldi sellest ZEV kitist osta ei saaks plaanin 28" rattale selle panna? Või läheb nii suur ratas nende mootorite jaoks liiga raskeks? Hea kitsas rehv on ratas veereb hästi äkki isegi piisaks 250W, et ta kaasa aitaks?
Tagaveoline

PostitusPostitas Kolleeg » Reede 29 Apr 2011, 16:32

Kaaluda tasub ka Crystalyte kaupa. http://www.crystalyte-europe.com
Saab osta ka otse nende veebist, kui väiksestviisi esindab ja toob maale http://www.citybike.ee
Mul endal on sealt ostetud 28 tolline kitsama rehviga Crystalyte 408 esivedu (talveks ja pikemateks sõitudeks) ja 406 tagavedu kiiremaks õlle järgi käimiseks.

Crystalyte on samuti Hiina tootja ja tsipa parem tegija kui täitsa suvaline väiketootja. Aga mingi tipp kvaliteet ta ei ole.
Mul on läbi kärsanud 20 amp kontroller ja esiveolisel üks hall sensor vahest nöögib ja vajab vahetust.

Lii Ping on mul juba nii hea tuttav, et kui Hiina minna, siis pean perega külla minema ja Vana Tallinnat viima. :)
Vastab meilidele kiiremini kui enamik Eesti firmasid, annab nõu, märgib saatelehele sulle sobiva maksumuse jne. http://www.pingbattery.com

Ping LifePo4 48V 20Amh akuga on mul ka õnnetul kombel juhtunud nii, et korra kärssas 5A laadija läbi, vist liiga niiskes hoidmisest. Ning korra kustusid aku BMSil osad tuled, mis viitab, et osad elemenid on rivist väljas.
Aga "sõber" Hiinast saatis garantii ajal tasuta kohe uued asjad kiirelt ja kõik toimib.

Tema LifePo4 akud seisavad koos teibiga. :) Ehk, kes tahab hiljem aku kuju muuta, siis see ei ole ülemäära raske. Võta lahti, pane pikemad juhtmed ja tee selline kuju milline soovid.

Läbi kärsanud kontrolleriks ostsin Endless foorumis Lyeni moditud universaalsema konrolleri 24-60V, regen, USB modimine, kannatab rohkem ampreid jms. Max olen 28A läbi lasknud.
Lyen on samuti sõbralik mees ja saadab USAst kiirelt "kingitusena" jubina kohale.
Kolleeg

PostitusPostitas xmasta » Neljapäev 05 Mai 2011, 15:25

olen samuti ping battery soe soovitaja ja hetkeks 400km+ läbisõitnud omanik, tahtsin täpsustada et Li Ping ei wrapi oma akusid juba mõndaega teibi sisse vaid need on päris paksust plastmassist kuumkahaneva toru sisse surutud, väga tugev kraam, vajadusel paneb ka toplelt. Selle all on siis mingid fiiber läbipaistva plastiku paneelid ja nende sees elemenedid kergelt teibitult.
48v10Ah custom size 2 osaline aku minul, 10 dollarit võttis juurde et teha kahes osas ja mulle sobivates mõõtudes.

Ahjaa, ise ostsin e-bikekit.com tagumise direct drive mootori ja muidu oli kõik okei teeninduse osas jne kuid tuli välja et nad on samuti suht "lihtne ja kiire" business modeli mehed mitte ei mõtle väga ökonoomsusele jms.
Nimelt siis annavad kaasa kontrollerid mis ei oska regen breakingut teha ja kui selle kohta küsid siis suunavad mingile videole kus tädi räägib kuidas elektrirattal pole temameelest regen break mõtekas.. häiriv mõttetu mula jutt.

Nii et jah, mootori võib sealt võtta, shipivad eestisse ka normaalse raha eest aga soovitaks kontrolleri vaadata sellise mis ikka oskab mootori regen break omadusi rakendada, lisa pidur, rohkem ohutust, vähem piduriklotsi kulutamist, väiksem pidurdustee ja muidugi energia uuesti talletamine ning seeläbi võidetud lisa sõidukaugus.

Lisaks kolleegi nimetatud kontrollerile, millega ma pole kokku puutunud aga lähen teen tutvust, on veel ka kellycontroller.com kes müüb viisakaid configureeritavaid kontrollereid igasugu mõõtude/pingete ja omadustega, kasutasin elektrirolleril, oli hää. Ilmselt pean oma rattale nüüd ka siit või sealt uue vaatama.. regen'ita on väga häiriv pidurdada tundes kuidas kõik see edasiviiv energia lihtsalt tobedalt piduriklotsi surutakse..
xmasta

EelmineJärgmine

Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline